Financování rekonstrukce

FINANCOVÁNÍ REKONSTRUKCE A MODERNIZACE BYDLENÍ

Financování rekonstrukce nemovitosti musí mít investor promyšlené a zajištěné ještě před jejím započetím. Projektové financování poskytované Raiffeisenbank vám pomůže při realizaci vašich plánů modernizace bydlení bez nutnosti mít na začátku k dispozici veškeré zdroje k jejich profinancování.

  • Úrokovou sazbu maximálně 4,89 % ročně
  • Možnost měnit výši splátek dle potřeby
  • Nemusíte být naším klientem
  • Možnost předčasného splacení
  • Ještě nižší úrokovou sazbu ve fázi stavebního úvěru
  • Produkt umožňuje sloučení více úvěrů do jednoho s nižší splátkou a úrokovou sazbou
  • Je možné navýšit refinancovaný úvěr a přitom mít nižší splátku
  • Vyřízení úvěru prostřednictvím biometrického podpisu
  • Kompletní provedení rekonstrukce bytu od 4 – 8 týdnů, záleží na rozsahu a složitosti rekonstrukce a samozřejmě velikosti bytu.  Doba provedení a ukončení rekonstrukce je po domluvě vždy uvedena  ve smlouvě o dílo.

REKONSTRUKCE JÁDRA v hodnotě 89.000,-Kč

měsíční splátka již od 1500 Kč

REKONSTRUKCE BYTU 1+KK v hodnotě 159.000,-Kč

měsíční splátka již od 2500 Kč

REKONSTRUKCE BYTU 2+KK v hodnotě 199.000,-Kč

měsíční splátka již od 2900 Kč


Předejděte zdravotním rizikum modernizací Vašeho bydlení

Umakartová jádra v panelových bytech 

jsou postavena z ocelových profilů, které vyplňují desky z umakartu. Utěsňuji je různé tmely či pěny. Ty působí na umakart a dochází k rozkladu polymerů za vzniku nebezpečného formaldehydu. ~Jsou sice nějaké normy pro výrobu umakartu, ale znáte to, jak se to za socialismu hlídalo,~ svěřil se nám státní úředník. ~Umakart byl vynalezen v roce 1939 a slouží nyní nejčastěji jako dekorační laminát. Formaldehyd je jednou z výchozích látek pro výrobu umakartu a za určitých podmínek může docházet k rozkladu umakartu a uvolňování formaldehydu,~ potvrdil našemu deníku soudní znalec v oboru chemie ing. Jindřich Jinoch. Na náš dotaz, aby specifikoval podmínky, kdy se formaldehyd vytváří, uvedl: ~V případě, že si pustíte vařící vodu v umakartové koupelně, vznikají pro to ideální podmínky. Opalovat se v koupelně tzv. horským sluníčkem stačí na to, aby produkované ultrafialové záření povrchově rozkládalo umakart za uvolňování mimo jiné formaldehydu. Ten pak reaguje v lidském těle,~ prohlásil. Přednosta onkologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze MUDr. Luboš Petruželka, CSc., připustil možnost onemocnění rakovinou. ~Záleží samozřejmě na koncentraci té látky. Existuje riziko rakovinného nádoru především horních cest dýchacích,~ uvedl.

Škodlivé plísně

Vedoucí oddělení hygieny v Ústí nad Orlicí ing. Dana Potužníková deníku Super přiznala, že se nikdy nesetkala s měřením množství formaldehydu v bytech: ~Bylo by to velmi složité a nepřesné, neboť čím vyšší teplota, tím více se ho uvolňuje. Navíc koupelna je velmi specifické prostředí.~ Její slova potvrdil i ing. Petr Gajdoš ze Státního zdravotnického ústavu s tím, že takový výzkum nikdy nikdo neprováděl. ~Zvláště v koupelnových jádrech nebyl nikdy důvod přítomnost formaldehydu měřit, není to obytná místnost.~ ~Pomohlo by samozřejmě funkční odvětrávání, ale o tom Ize v socialistických panelácích spekulovat. Navíc vlhké umakartové koupelny jsou plné i rakovinotvorných plísní,~ uvedl soudní znalec. V tom vidí vážné nebezpečí MUDr. Ivana Holcátová CSc. z epidemiologie 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. ~Vysoká vlhkost a teplo je živnou půdou pro tvorbu plísní, které. . vznikají mezi k sobě přilehlými plochami, tedy mezi